Teretulemast Avektra kodulehele

Avektra OÜ asutati 2000. aastal ja kasvas üsna kiiresti üheks suurimaks kalatöötlemise ettevõtteks Eestis. Oleme suunanud oma fookuse toodete kõrgele kvaliteedile ja peamine osa toodetest on Atlandi lõhe ja forell. Ekspordime oma toodangut väga paljudesse erinevatesse maadesse üle kogu maailma.

Meist

Meie peamiste toodete hulka kuuluvad külmutatud fileed, erineva suurusega portsjonid, suitsutatud, soolatud ja viilutatud fileed, mida eksporditakse Euroopasse, USA-sse ja Jaapanisse. Samuti pakume erinevatesse Aasia riikidessse külmutatud punase kala kõhuääri ja selgroogusid.

Tootmine

Kala töötlemiseks ja valmistoodete pakendamiseks on meie ettevõte varustatud kaasaegsete tootmisseadmetega . See võimaldab meil täita paljude klientide tellimusi, mis vastavad ELis vastu võetud kõrgetele nõudmistele ja standarditele, saavutades suurepäraselt klientide rahulolu.

Pakendamine

Meil on iga toote jaoks lai valik erinevaid elavaid pakendilahendusi ja me oleme selle üle tõeliselt uhked. Samuti saame vajadusel teile luua personaalsed pakendid.

Meie kauplus

Asume aadressil Punane 72a. Siit leiad alati kõik meie laopakkumised, osta hulgi ja leida põnevaid tooteid.